ODKURZACZE CENTRALNE
DORADZTWO MONTAŻ SERWIS SPRZEDAŻ
661-267-172 730-087-838 BIURO@INSTALVAC.PL

System Hide-A-Hose- wąż chowany w ścianie

System Hide-A-Hose jest innowacyjnym systemem który zapewnia nam pełen komfort w użytkowaniu. Nie trzeba już nosić ze sobą rury do sprzątania ponieważ jest ona schowana w ścianie, w instalacji. W instalacji można schować nawet do 15 metrów węża co pozwala nam posprzątać ponad 200 metrów kwadratowych! System ten zgromadził już wielu zadowolonych klientów, którzy jak tylko zobaczyli jak działa, byli pod wielkim wrażeniem. Wykonujemy instalacje systemu Hide-A-Hose w następujących cenach:

 

  1. Wąż 9,1m chowany w ścianie- 650 zł Netto/szt.
  2. Wąż 12,2m chowany w ścianie- 750 zł Netto/szt.
  3. Wąż 15,1m chowany w ścianie- 850 zł Netto/szt.

Powyższe ceny obejmują etap instalacyjny: wykonanie gniazda ssącego przy etapie instalacyjnym.

Zajmujemy się również montażem gniazd Retraflex który działa bardzo podobnie tylko różni się w montażu.

Na czym polega system węża chowanego w ścianie?

Otóż przy etapie instalacyjnym osadza się specjalną puszkę pod gniazdo HAH i wykonuje się instalacje w ten sposób aby za puszką było tyle metrów rury w zależności od długości węża który będzie w niej chowany, zazwyczaj wykonuje się specjalna pętle o długości np. ok 10 m. Przy etapie montażowym zakłada się gniazdo i wpuszcza wąż do rury który znajduje się tam cały czas. Na potrzeby systemu zazwyczaj trzeba kupić mocniejszy odkurzacz z większą siłą ssącą.

Przy sprzątaniu wystarczy wziąć rękojeść wraz z rurą teleskopową  i szczotką i wyciągnąć z gniazda tyle węża ile nam potrzeba a następnie włączyć blokadę aby wąż się nie zassał. Po sprzątaniu wystarczy jedynie odłączyć rurę teleskopową, wyłączyć blokadę i zassać wąż z powrotem do rury a następnie można iść sprzątać dalej przy kolejnym gnieździe. Wszystko to jest bardzo łatwe w użytkowaniu i zapewne każdy może to pojąć bez większych trudności, a komfort i wygoda w porządkach jest nie do opisania.

Zobacz także: 

SERWIS

Zajmujemy się: Serwisem odkurzaczy centralnych marek Husky, Duovac, Beam, Greenline, DrainVac, Columbia Vac i inne, naprawą instalacji, wymianą gniazd ssących oraz innych akcesoriów, udrażnianiem zapchanych instalacji.

DOŚWIADCZENIE

Gwarantujemy długoletnie, bezawaryjne działanie systemu przy atrakcyjnej cenie. U nas maja państwo gwarancję profesjonalnej usługi na wysokim poziomie.

DUOVAC

50-letnie doświadczenie marki Duovac sprawiło, że stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania. Priorytetem dla marki Duovac jest produkcja urządzeń, które potrafią spełnić wszystkie wymagania użytkownika.

HUSKY

Husky to marka z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu jednostek centralnych tak aby zagwarantować użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację.