ODKURZACZE CENTRALNE
DORADZTWO MONTAŻ SERWIS SPRZEDAŻ
661-267-172 730-087-838 BIURO@INSTALVAC.PL

O firmie

Jesteśmy firmą która trudni się w wykonywaniu systemów centralnego odkurzania w domach jednorodzinnych, w przedsiębiorstwach oraz innych miejscach gdzie odkurzacz centralny spełnia swoją funkcję czyli utrzymuje porządek na wysokim poziomie.

Posiadamy ponad 10letnie doświadczenie w systemach centralnego odkurzania oraz ponad tysiąc zamontowanych odkurzaczy w swojej karierze. Gwarantujemy długoletnie, bezawaryjne działanie systemu przy atrakcyjnej cenie. U nas maja państwo gwarancję profesjonalnej usługi na wysokim poziomie.

Zależy nam na tym aby byli państwo zadowoleni z naszych usług więc staramy się o jak najwyższy poziom obsługi klienta z profesjonalnym doradztwem handlowym oraz budowlanym. U nas załatwią państwo wszystkie sprawy związane z własnym systemem odkurzania centralnego, od zaprojektowania instalacji do pierwszego odkurzania. W naszej firmie mogą państwo zakupić najlepsze jednostki centralne znanych producentów oraz markowe akcesoria i materiały eksploatacyjne.

Zaufaj nam i przekonaj się ile korzyści daje własny system centralnego odkurzania!

Zobacz także: 

SERWIS

Zajmujemy się: Serwisem odkurzaczy centralnych marek Husky, Duovac, Beam, Greenline, DrainVac, Columbia Vac i inne, naprawą instalacji, wymianą gniazd ssących oraz innych akcesoriów, udrażnianiem zapchanych instalacji.

DOŚWIADCZENIE

Gwarantujemy długoletnie, bezawaryjne działanie systemu przy atrakcyjnej cenie. U nas maja państwo gwarancję profesjonalnej usługi na wysokim poziomie.

DUOVAC

50-letnie doświadczenie marki Duovac sprawiło, że stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania. Priorytetem dla marki Duovac jest produkcja urządzeń, które potrafią spełnić wszystkie wymagania użytkownika.

HUSKY

Husky to marka z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu jednostek centralnych tak aby zagwarantować użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację.