ODKURZACZE CENTRALNE
DORADZTWO MONTAŻ SERWIS SPRZEDAŻ
661-267-172 730-087-838 BIURO@INSTALVAC.PL

Odkurzacz centralny Greenline 250 w zestawie taniej!

GREENLINE PAKIET PROMOCYJNY

Pakiet promocyjny odkurzacz centralny Greenline 250 z zestawem do sprzątania.

W skład zestawu wchodzi:

 1. Jednostka centralna #Greenline 250
 2. Wąż ssący Power Control dł. 9,1m, z możliwością kontroli mocy jednostki
 3. Rura teleskopowa
 4. Wieszak na wąż ssący
 5. Szczotka do tapicerki
 6. Ssawka owalna z końskim włosiem
 7. Ssawka szczelinowa
 8. Szczotka do podłóg gładkich z końskim włosiem
 9. Szczotka do podłog dwufunkcyjna
  Na wszystkie elementy - 2 lata gwarancji.

Cena zestawu:
3 081,00 zł brutto

Cena zestawu poza promocją: 3 073,58 zł brutto
Oszczędzasz ponad 200 zł brutto
Ceny zawierają VAT 8% *

Ilość zestawów ograniczona.
Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Formularz bezpłatnej wyceny

tel. 661-267-172

Oferujemy darmową, kompleksową wycenę oraz fachowe doradztwo zarówno na etapie projektowym jak i podczas realizacji montażu odkurzacza i instalacji. Ponadto oferujemy dostawę oraz montaż na terenie Wielkopolski, a przy większych zleceniach także na terenie całego kraju!

Odkurzacz Greenline 250 jest idealny dla domu o powierzchni do 200 m2. Pozwala obsłużyć do 10 punktów ssących. Jakość i solidność wykonania zapewnia długoletnie, bezawaryjne działanie systemu centralnego odkurzania.

Zestaw obejmuje jednostkę centralną o mocy 1600W, wąż ssący Power Control który gwarantuje przyjemność w sprzątaniu, rura teleskopowa to wygoda i łatwość dostosowania długości rury do swoich potrzeb, wieszak na wąż umożliwi schowanie węża w prosty sposób, ssawka szczelinowa pozwala na dotarcie do ciężko dostępnych miejsc, natomiast ssawka obrotowa jest niezastąpiona do czyszczenia mebli, telewizorów i delikatnych powierzchni, dodatkowo całość uzupełnia szczotka do podłóg gładkich, która idealnie nadaje się do codziennych porządków. Wszystko spakowane w praktyczną torbę na wszystkie akcesoria.

GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY W WIELKOPOLSCE NA JEDNOSTKI I MONTAŻ ODKURZACZY CENTRALNYCH DUOVAC, HUSKY ORAZ GREENLINE

* Podane ceny zawierają VAT 8% naliczany w przypadku zakupu odkurzacza centralnego wraz z montażem jednostki w domu o powierzchni do 300 m2

Aktualna oferta promocyjna

SERWIS

Zajmujemy się: Serwisem odkurzaczy centralnych marek Husky, Duovac, Beam, Greenline, DrainVac, Columbia Vac i inne, naprawą instalacji, wymianą gniazd ssących oraz innych akcesoriów, udrażnianiem zapchanych instalacji.

DOŚWIADCZENIE

Gwarantujemy długoletnie, bezawaryjne działanie systemu przy atrakcyjnej cenie. U nas maja państwo gwarancję profesjonalnej usługi na wysokim poziomie.

DUOVAC

50-letnie doświadczenie marki Duovac sprawiło, że stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania. Priorytetem dla marki Duovac jest produkcja urządzeń, które potrafią spełnić wszystkie wymagania użytkownika.

HUSKY

Husky to marka z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu jednostek centralnych tak aby zagwarantować użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację.