ODKURZACZE CENTRALNE
DORADZTWO MONTAŻ SERWIS SPRZEDAŻ
661-267-172 730-087-838 BIURO@INSTALVAC.PL

Odkurzacz centralny Duovac Air 10 w zestawie taniej!

Pakiet promocyjny odkurzacz centralny Duovac Air 10 z zestawem do sprzątania.

W skład zestawu wchodzi:

  1. Jednostka centralna Duovac Air 10
  2. Wąż ssący Superior dł. 9,1m, który objęty został 5-letnią gwarancją
  3. Rura teleskopowa z klipsem
  4. Wieszak na wąż ssący
  5. Ssawka szczelinowa
  6. Uchwyt do rury teleskopowej
  7. Ssawka obrotowa dwufunkcyjna
  8. Szczotka do podłóg gładkich 30cm
  9. Torba na akcesoria

Cena zestawu:
3 371,00 zł brutto

Cena zestawu poza promocją: 4 470,51 zł zł brutto
Oszczędzasz prawie 700 zł brutto
Ceny zawierają VAT 8% *

Ilość zestawów ograniczona.
Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Formularz bezpłatnej wyceny

tel. 661-267-172.

 

Oferujemy darmową, kompleksową wycenę oraz fachowe doradztwo zarówno na etapie projektowym jak i podczas realizacji montażu odkurzacza i instalacji. Ponadto oferujemy dostawę oraz montaż na terenie Wielkopolski, a przy większych zleceniach także na terenie całego kraju!

Odkurzacz Duovac Air 10 jest idealny dla domu o powierzchni od 100 do 150 m2 . Pozwala obsłużyć do 7 punktów ssących. Jakość i solidność wykonania zapewnia długoletnie, bezawaryjne działanie systemu centralnego odkurzania. Dodatkowo kupując jednostkę marki Duovac zyskują Państwo 25 lat gwarancji na korzystnych warunkach!

Zestaw obejmuje jednostkę centralną o mocy 1690W , oryginalny wąż ssący Duovac Superior który gwarantuje przyjemność w sprzątaniu, rura teleskopowa to wygoda i łatwość dostosowania długości rury do swoich potrzeb, wieszak na wąż umożliwi schowanie węża w prosty sposób, ssawka szczelinowa pozwala na dotarcie do ciężko dostępnych miejsc, natomiast ssawka obrotowa jest niezastąpiona do czyszczenia mebli, telewizorów i delikatnych powierzchni, dodatkowo całość uzupełnia szczotka do podłóg gładkich która idealnie nadaje się do codziennych porządków. Wszystko spakowane w praktyczną torbę na wszystkie akcesoria.

GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY W WIELKOPOLSCE NA JEDNOSTKI I MONTAŻ ODKURZACZY CENTRALNYCH DUOVAC I HUSKY

* Podane ceny zawierają VAT 8% naliczany w przypadku zakupu odkurzacza centralnego wraz z montażem jednostki w domu o powierzchni do 300 m2

Aktualna oferta promocyjna

SERWIS

Zajmujemy się: Serwisem odkurzaczy centralnych marek Husky, Duovac, Beam, Greenline, DrainVac, Columbia Vac i inne, naprawą instalacji, wymianą gniazd ssących oraz innych akcesoriów, udrażnianiem zapchanych instalacji.

DOŚWIADCZENIE

Gwarantujemy długoletnie, bezawaryjne działanie systemu przy atrakcyjnej cenie. U nas maja państwo gwarancję profesjonalnej usługi na wysokim poziomie.

DUOVAC

50-letnie doświadczenie marki Duovac sprawiło, że stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania. Priorytetem dla marki Duovac jest produkcja urządzeń, które potrafią spełnić wszystkie wymagania użytkownika.

HUSKY

Husky to marka z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu jednostek centralnych tak aby zagwarantować użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację.