ODKURZACZE CENTRALNE
DORADZTWO MONTAŻ SERWIS SPRZEDAŻ
661-267-172 730-087-838 BIURO@INSTALVAC.PL

Dodatkowe punkty ssące

Szufelka automatyczna

Szufelki automatyczne przeznaczone są do szybkiego usuwania zanieczyszczeń z powierzchni gładkich. W łatwy i szybki sposób przy jednym naciśnięciu przycisku możemy w mgnieniu oka posprzątać zanieczyszczenia. Szufelki automatyczne występują w kilku kolorach i wzorach do wyboru

vacpan
vacusweep
leovac

Wally Flex

System Wally Flex to kompaktowy, elegancki, a zarazem prosty w użyciu wąż. Niewielka kasetka, montowana na ścianie, zintegrowana z wężem ssącym, który podczas sprzątania rozciąga się do ok 4 metrów. Wally Flex jest zawsze pod ręką w miejscu , w których jest najbardziej przydatny np.: w kuchni, łazience, garderobie. Dzięki temu w szybki i wygodny sposób posprzątasz powstałe zanieczyszczenia. Wally flex wyposażony jest w podręczy zestaw ssawek.

wally-bialy
wally-czarny4
4

Vroom

Vroom to urządzenie , które w łatwy sposób dzięki kompaktowej konstrukcji, zainstalować można np.: w kuchennej szafce. Raz zainstalowany Vroom jest zawsze w zasięgu ręki użytkownika. Urządzenie to przeznaczone jest do codziennego użytku, aby w łatwy i szybki sposób pozbyć się powstałych zanieczyszczeń. Vroom automatycznie wyłącza się po schowaniu go z powrotem do kasetki. Urządzenie dostępne jest z wężem o długości 5,5m. oraz 7,4m. Vroom wyposażony jest w podręczny zestaw ssawek.

vroom

Zobacz także: 

SERWIS

Zajmujemy się: Serwisem odkurzaczy centralnych marek Husky, Duovac, Beam, Greenline, DrainVac, Columbia Vac i inne, naprawą instalacji, wymianą gniazd ssących oraz innych akcesoriów, udrażnianiem zapchanych instalacji.

DOŚWIADCZENIE

Gwarantujemy długoletnie, bezawaryjne działanie systemu przy atrakcyjnej cenie. U nas maja państwo gwarancję profesjonalnej usługi na wysokim poziomie.

DUOVAC

50-letnie doświadczenie marki Duovac sprawiło, że stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania. Priorytetem dla marki Duovac jest produkcja urządzeń, które potrafią spełnić wszystkie wymagania użytkownika.

HUSKY

Husky to marka z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu jednostek centralnych tak aby zagwarantować użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację.